Cookie beleid Nicolaas

De website van Nicolaas is in technisch beheer van VoetbalAssist en gebruikt cookies om jouw bezoek makkelijker en persoonlijker te maken. Hieronder een overzicht van de noodzakelijke en optionele cookies waar je toestemming voor kunt geven. Lees ons cookiebeleid voor meer informatie.

Functionele cookies

Voor een goede werking van de website worden deze cookies altijd geplaatst.

Analytische cookies

Google analytics Toestaan Niet toestaan

Marketing cookies

Facebook Toestaan Niet toestaan

Junioren

Junioren

Nicolaas Boys JO14-1             11 tegen 11                       

  • John Kruger
  • Guus Koning
  • Jun Valentijn
  • Lex Koot
  • Noud Molenaar
  • Nick van der Aar
  • Lucas Zweegman
  • Sem van Beek
  • Milan Zwirs
  • Roan de Jong (Keeper)
  • Mathijs van Sundert
  • Robin Spek
  • Jonas Abma

 

Leiders:                       Freddy Spek
                                     Frank Molenaar

 

Trainers:                      Vacant                                                                                 (Maandag)

                                    Ronald de Bruijn en Stijn Heemskerk                               (Woensdag)

 

Trainingstijden:           19.00 uur – 20.15 uur (maandag en woensdag)

 

Nicolaas Boys JO13-1             11 tegen 11   

  • Wouter Dijkstra
  • Lars Jansen
  • Dylan Rietveld
  • Sjoerd Visser
  • Demy Schockman
  • Kick Sassen
  • Dean Hoogeveen
  • Mohed Hayat
  • Tim Bosse
  • Luka van der Aar
  • Roy Hoogervorst
  • Tristan Kuijf
  • Vince Zevenhoven
  • Teun Slof
  • Niels de Jong
  • Teun Koning
  • Mees Jansen

                                     

Leiders:                       Vacant

Trainers:                     Vacant

Trainingstijden:           19.00 uur – 20.15 uur (maandag en woensdag) 



Nicolaas Boys JO12-1               
                                

  • Denait Abraham
  • Nigel van der Weijden
  • Izzy Doelman
  • Damiano Franzella
  • Lucas van Doolen
  • Mees Spekman
  • Daniel Hakvoort
  • Sepp van Veen
  • Levi Zwirs

 

Leiders:                       Vacant

                                              
Trainers:                     Marcel van der Weijden        06 47257574 (Maandag)

                                    Bartho Postma                       06 51758613 (Woensdag)

 

Trainingstijden:           18.00 uur – 19.00 uur (maandag en woensdag) 

 

Nicolaas Boys JO11-1                                                           

  • Saar Spring in ’t Veld
  • Thijs Dijkstra
  • Ivan Spook
  • Robbert van Lammeren
  • Joep Sanders
  • Rens Molenaar
  • Thijs van der Meer
  • Nicky van der Ploeg
  • Sem de Groot
  • James Hoogeveen

 

Leiders:                       Ben van der Meer                   06 52630734

                                    Carlos van Lammeren            06 50833248                         

 

Trainers:                    Sjaak Hoogeveen                    06 15337835   (Maandag)

                                    Ben van der Meer                  06 52630734   (Woensdag)

                                    Carlos van Lammeren           06 50833248   (Woensdag)

 

Trainingstijden:           18.00 uur - 19.00 uur (maandag en woensdag)

 

Nicolaas Boys  JO11-2                                               

  • Senna Vermeij
  • Silver Sassen
  • Teun Koek
  • Pom Koning
  • Milan Rietveld
  • Yonatan Abraham
  • Nicky van der Ploeg
  • Fabian Spek
  • Tibbe Abma
  • Mats Heijser
  • Lisa Vermeij
  • Lasse Daams

 

Leiders:           Vacant

                       

Trainers:          Sjaak Hoogeveen                    06 15337835   (Maandag)

                        Ben van der Meer                  06 52630734   (Woensdag)

                        Carlos van Lammeren            06 50833248   (Woensdag)

 

Trainingstijden: 18.00 uur - 19.00 uur (maandag en woensdag)

 

Nicolaas Boys JO9-1                                              

  • Mats Scholtens
  • Bryan van der Weijden
  • Kai Nguyen
  • Ryan Joon
  • Sebastiaan Hensen
  • Matthijs de Boer
  • Julian de Bondt
  • Max Sanders
  • Marukay?
  • Thijmen Vork?

 

Leider:             Bjorn Joon       06 57412238

 

Trainers:         Bjorn Joon       06 57412238  (Maandag)

                        Gert Heijser     06 10416171  (Woensdag)

 

Trainingstijden: 18.00 uur - 19.00 uur (maandag en woensdag)

 

Nicolaas Boys JO9-2

  • Stein van den Berg
  • Mats de Boer
  • Lasse Heijser
  • Jens Spekman
  • Stan Jansen
  • Tim van den Akker
  • Thomas Hoogervorst
  • Davi van der Aar

 

Leiders:           Andre Jansen                          06 22660782

                        Martin van den Akker            06 22011043

 

Trainers:         Martin van den Akker            06 22011043 (Maandag)

                        Andre Jansen                          06 22660782 (Woensdag)

Trainingstijden: 18.00 uur - 19.00 uur (maandag en woensdag)


Nicolaas Boys JO8-1

  • Mees Lek
  • Ashanai Arnaud Bearda
  • Bram van Beek
  • Owen Lehmann
  • Luuk Stemmerik
  • Jamie Schreuders
  • Dex Schockman
  • Finn Koek
  • Tijn Bunschoten
  • Viggo van Baren

 

Leiders :          Henri Schockman        06 46327153

                        Maurice Koek             06 29104145

 

Trainers:         Henri Schockman        06 46327153

                        Maurice Koek             06 29104145

 

Trainingstijden: 18.00 uur - 19.00 uur (maandag en woensdag)

 

Nicolaas Boys MO15

  • Roos van Zijtveld
  • Senna van der Aar
  • Jaimy Sassen
  • Jessy van der Weijden
  • Lola Visser
  • Merel Hoogervorst
  • Kaja Doelman
  • Romy van der Ploeg
  • Maya Tasca
  • Sanne van Tol
  • Tess den Hoed
  • Amber
  • Roos van den Akker
  • Donna Pieterse

 

Leidster:          Leonie Doelman         06 36170089

Leider:             Menno de Jong           06 20966759

 

Trainers:         Arjan Visser                06 29060868

                        Menno de Jong           06 20966759

 

Trainingstijden: 19.15 uur – 20.30 uur (maandag en woensdag)

 

Delen

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!